TITULINIS
Pasirinkite dviratį
     KAIP PASIRINKTI > GARANTIJOS

AUTHOR DVIRAČIŲ GARANTINĖS SĄLYGOS

  • 5 METŲ GARANTIJA RĖMUI
  • SHIMANO KOMPONENTAMS - 6 MĖNESIAI ARBA 1 METAI

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

NORINT VAŽINĖTI DVIRAČIU REKOMENDUOJAMA ĮSIGYTI DVIRATININKO PAŽYMĖJIMĄ ARBA BŪTINA ĮSITIKINTI, KAD MOKATE NAUDOTIS STABDŽIAIS IR PERJUNGTI PAVARAS (KEIČIANT PAVARŲ SVIRTELIŲ PADĖTĮ ARBA SUKANT PERJUNGĖJUS PAGAL SKALĘ). NENAUDOTI PAVARŲ KOMBINACIJOS, KURI NULEMIA GRANDINĖS ŠONINĮ IŠLINKIMĄ. DRAUDŽIAMA VAŽINĖTI DVIRAČIU, JEI STABDŽIAI YRA NETVARKINGI ARBA DVIRATININKAS NEMOKA JAIS NAUDOTIS. STAIGIAI PASPAUDUS PRIEKINIUS STABDŽIUS GALIMA NUKRISTI, TODĖL IŠ PRADŽIŲ REKOMENDUOJAMA SPAUSTI GALINIUS STABDŽIUS. NORINT UŽTIKRINTI SAUGUMĄ, NAUJO DVIRAČIO PRIEKINIAI STABDŽIAI YRA SUREGULIUOTI TAIP, KAD STABDYTŲ MAŽESNE JĖGA. REGULIUOJAMŲ PRIEKINIŲ AMORTIZATORIŲ NEGALIMA PER STIPRIAI UŽVERŽTI. JEI REIKIA, PRAŠYKITE PREKYVIETĖJE APIE TAI PAAIŠKINTI. DVIRAČIU NEŠOKINĖKITE, STABDYMO METU NESUKITE DVIRAČIO ŠONU, NEVAŽINĖKITE AŠTRIAIS ŠALIGATVIŲ KRAŠTAIS. VARŽYBŲ METU DVIRAČIŲ DETALĖS PATIRIA ŽYMIAI DIDESNĘ APKROVĄ, TODĖL VARŽYBOMS REIKIA ĮSIGYTI KOKYBIŠKESNIUS (BRANGESNIUS) DVIRAČIUS. JEIGU SU DVIRAČIU DALYVAUSITE VARŽYBOSE, ŠOKINĖSITE ARBA NAUDOSITE JĮ NETEISINGAI, DVIRAČIO GARANTIJOS NEBUS TAIKOMOS. TECHNIŠKAI NETVARKINGO DVIRAČIO NAUDOJIMAS NULEMIA GREITĄ DETALIŲ SUSIDĖVĖJIMĄ BEI DVIRAČIO GEDIMĄ! NUOLAT TIKRINKITE, AR GUOLIAI TEISINGAI SUREGULIUOTI, AR PAKANKA TEPALŲ! NEGALIMA NAUDOTIS DVIRAČIU, JEI RĖMAS TURI DEFEKTŲ (YRA ĮLINKĘS). JEIGU VAŽINĖSITE TAMSIU PAROS METU, ĮSITIKINKITE, KAD ŽIBINTAI IR REFLEKTORIAI YRA TVARKINGI. TAI UŽTIKRINS, KAD JŪS BŪSITE MATOMAS KITIEMS EISMO DALYVIAMS! DĖVĖKITE DVIRATININKO ŠALMĄ. KELIUOSE IR GATVĖSE VADOVAUKITĖS KELIŲ EISMO TAISYKLIŲ REIKALAVIMAIS!

GARANTINĖS SĄLYGOS.

1. Parduodamas dviratis paruoštas važinėti ir jo nereikia papildomai reguliuoti. Dviračio remontą ir priežiūrą vykdo remonto dirbtuvės. Garantija galioja tik gamintojo nulemtiems gamybos ir medžiagų defektams. Ginčo atveju sprendžiamąją galią turi gamintojo eksperto sprendimas. Padangoms, troseliams ir grandinėms garantija negalioja.

2. Pravažiavę pirmuosius 100-300 km (ne ilgiau kaip per du mėnesius) dviratį būtinai pristatykite į techninio aptarnavimo skyrių (adresai pateikti). Atlikus techninę apžiūrą garantiniame talone apie tai pažymima. Jei techninė priežiūra neatliekama, yra nutraukiama garantija gedimams, kurių būtų galima išvengti, jei techninė apžiūra laiku atliekama (pvz., guolių gedimo).

3. Garantija apima defektuotų detalių taisymą arba pakeitimą, o kiti galimi nuostoliai neatlyginami.

4. Garantija negalioja defektams, kuriuos nulėmė normalus nusidėvėjimas, šokinėjimas, neteisingas stabdymas (pvz., stabdymo metu sukant dviratį šonu), persivertimas, techniškai netvarkingo dviračio naudojimas, važiavimas tamsiu paros metu be šviesų, dalyvavimas varžybose, neteisingas remontas remonto dirbtuvėse, kurių nėra nurodyta kitame puslapyje ir nestandartinių detalių naudojimas. Jeigu pirktas dviratis turi bet kokias naudojimo žymes, jo į parduotuvę grąžinti negalima, išskyrus tai, jei išaiškėjus defektams, kurių importuotojas negali pašalinti arba jeigu defektai pasikartoja.

5. Garantiniai defektai pašalinami per Estijos įstatymuose numatytą laikotarpį. Garantinio remonto atlikimo termino pradžia skaičiuojama nuo dienos, kai remonto meistras priima dviratį (o ne nuo dienos, kai pranešama apie defektą). Pretenzijų pateikimo terminas pagal Estijos Respublikos įstatymus.

6. Atlikdami pirkimo operaciją, Jūs sutinkate su garantinėmis sąlygomis.


ATGAL

© Copyright 2000-2019