TITULINIS
Pasirinkite dviratį
     KAIP PASIRINKTI > DVIRAČIŲ TIPAI

Kalnų dviratis skirtas sportiškiems žmonėms, kurie dviračiu važinėja kalnuose ir kitose sudėtingose vietose, pavyzdžiui, daug šaknų turinčiais, akmenuotais ar minkštais ir smėlėtais miškų takais. Jeigu norite dalyvauti dviračių lenktynėse, būtina įsigyti kalnų dviratį, nes važiuoti universaliaisiais arba hibridiniais dviračiais lenktynėse draudžiama. Paprastai, perkant kalnų dviratį, jo komplekte nėra priedų – sparnų, žibintų, bagažinės, bet juos galima įsigyti papildomai.

Universaliuosius arba hibridinius dviračius (dar vadinamus kroso dviračiais ) sportiški žmonės gali naudoti įvairiems tikslams. Tai sportinės paskirties dviračiai, skirti važinėti vidutinio sudėtingumo sąlygomis, t. y. dviračiai puikiai tinka važinėti tiek įprasto kraštovaizdžio keliais, tiek miško takais ir kalvotose vietovėse. Hibridiniu dviračiu, palyginti su kalnų dviračiu, bus patogiau važiuoti kietesniu gruntu, pavyzdžiui, asfaltu, skalda, arba įprastais miško takais. Palyginti su kalnų dviračiu, hibridinio dviračio ratai (skersmuo 28 coliai) didesni – tai yra esminis jo privalumas. Be to, hibridinio dviračio padangos yra siauresnės, o tai suteikia pranašumo važiuojant kietesniu gruntu. Dėl minėto didesnio ratų skersmens hibridiniu dviračiu draudžiama važiuoti tarptautinėse kalnų lenktynėse. Iš išorės hibridinis dviratis yra labai panašus į kalnų dviratį ir yra sportiškos išvaizdos. Prie dviračio pritvirtinę bagažinę ir žibintus, gautume idealų kelionių dviratį.

Plento dviračiai skirti važinėti asfaltuotu keliu ir plentu. Šie modeliai sportiniai ir jie nėra tokie patogūs ir saugūs kaip sekmadieniniam pasivažinėjimui skirti dviračiai. Dviračio konstrukcija skirta sportiškumui ir kuo didesniam našumui užtikrinti, šias savybes lemia dviračio aerodinaminė konstrukcija ir tinkamų komponentų parinkimas. Plento dviračiai, be abejonės, yra populiariausias dviračių tipas Vakarų Europoje. Plento dviratį rekomenduojame tiems, kurie mėgsta važiuoti ilgas distancijas asfaltuotu keliu. Tai – pati greičiausia žmogaus raumenimis varoma transporto priemonė.

Dviračiai vaikams sukurti įvertinus mažųjų dviratininkų sugebėjimus ir patirtį, užtikrinant vaikų saugumą. Tikrai nepatartina taupyti pinigus ir pirkti vaikui jo ūgio neatitinkantį dviratį. Jei dviratis neatitinka vaiko ūgio, vaikas dar yra neįgudęs važiuoti, jam važinėjantis ar žaidžiant gali kilti jo gyvybei pavojingų situacijų.

Dviračiai moterims – tai specialūs dviračiai su žemesniu rėmu, iš esmės skirti moterims. AUTHOR sukūrė moterų dviračiams specialų patogesnį balnelį ir siūlo ASL (AUTHOR Sport Lady ) koncepciją – moterims pritaikytą sportinį kalnų dviratį.


ATGAL

© Copyright 2000-2019