TITULINIS
Pasirinkite dviratį
     DVIRAČIAI > SERIJOS


Author kolekcija skirstoma į serijas, siekiant aiškiau pateikti modelius ir lengviau atskirti kiekvieną dviratį. Kiekvienai serijai, atsižvelgiant į skirtingų vartotojų grupių poreikius, būdinga savita konstrukcija ir stilius. Klasifikuojant atsižvelgta į dviračio konstrukcijos ypatybes, jo priedus ir būdingus požymius.

Micro
Dviračiai vaikams, skirti saugiai važinėti bet kokio kraštovaizdžio keliais, sukurti įvertinus mažojo dviratininko galimybes ir įgūdžius.
Original
Kalnų ir kroso dviratis pradedantiesiems ir savaitgalio dviratininkams, lengvai valdomas, patogus ir saugus esant vidutinio sudėtingumo sąlygoms.
Logic
Modelis skirtas vidutinių įgūdžių dviratininkams. Tiems, kurie siekia sportinio pripažinimo vidutinio sudėtingumo sąlygomis ir norėtų pagerinti savo važiavimo įgūdžius.
Respect
Atitinka patyrusio dviratininko reikalavimus bet kokiomis sąlygomis, taip pat ir ekstremaliomis. Šis dviratis, be visa ko, iš dalies atspindi savininko savitumą ir prestižą.
Infinity
Specialus lenktyninis dviratis, skirtas agresyviam važiavimo būdui. Patyręs lenktynininkas gali išmėginti savo jėgas, techninius įgūdžius ir narsą.


ATGAL

© Copyright 2000-2019